Keten Beşiktaş Konutları 250 Bin Dolar’a

Beşiktaş projesi toplam 32 daire ve tek bloktan oluşan butik bir proje olacak. Son yıllarda faaliyet alanlarını Levent, Etiler, Cihangir, Taksim bölgelerinde geliştirdiği projelerle genişleten Keten İnşaat AŞ, şimdi de Beşiktaş’ta yepyeni projesini hayata geçiriyor.

Keten Beşiktaş projesi toplam 32 daire ve tek bloktan oluşan butik bir proje olacak.

Temmuz ayında inşaatına başlanacak olan Keten Beşiktaş’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri olacak.

Keten Beşiktaş Daire Fiyatları:

Projede minimum fiyat 250 Bin Dolar- maksimum fiyat 950 Bin Dolar arasında değişiyor. Projenin 2014 aralık ayında teslim edilmesi öngörülüyor.

Keten Beşiktaş Nerede?

Yıldız Parkı’na paralel konumdaki Eski Konak Sokak üzerinde hayata geçirilecek olan proje iyi bir lokasyona sahip.

Keten İnşaat AŞ’nin Beşiktaş Projesi, iş dünyasının ve bağlantı yollarının bulunduğu Barbaros Bulvarı’na, sosyal yaşamın merkezi Ortaköy ve Çırağan Caddesi’ne sadece birkaç dakika mesafede yer alıyor. Şehir merkezinde yaşamanın avantajlarını sunan proje, Yıldız Parkı’nın eşsiz yeşil alanlarına yakınlığıyla yeşilin ve muhteşem deniz manzarasının keyfini çıkarabilmenize de olanak sağlıyor.

Proje, Galatasaray Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi ve Yıldız Üniversite’lerine yürüme mesafesinde olması nedeniyle öğrenciler için öncelikli tercih oluşturacak. İstanbul’da yaşayan yabancılar için cazip bir oturma bölgesinde yer alması nedeniyle de, kolay kiralanabilir bir yatırım aracı olma özelliği taşıyan proje için Keten İnşaat AŞ, lansman öncesi cazip fiyatlar sunuyor.

Keten Beşiktaş İletişim Bilgileri:

Web:http://www.keteninsaat.com/

Tel:(0533) 920 7450